ثبت شرکت پایش

ثبت شرکت پایش

موسسه حقوقی  پایش ، ارائه دهنده ی کلیه خدمات ثبتی،اداری،مالی و حقوقی،  در حوزه ثبت شرکتها در کرج ، ثبت برند  در کرج و ثبت علامت تجاری در کرج در سالیان متمادی  با هدف خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای صاحبان مشاغل و کسب و کار کشور عزیزمان ایران،مشغول به فعالیت می باشد.از آنجا که تیم متخصص و قدرتمند پایش به ضرورت و اهمیت رضایت مشتریان در کلیه کسب و کارها به عنوان عامل تعیین و تضمین کننده ی موفقیت و دست یابی به اهداف عالی،معتقد است همواره جهت ایجاد و حفظ و ارتقاء رضایتمندی موکلین خود کوشیده است.طراحی و پیاده سازی تاکتیک هایی نظیر :استخدام و بکارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب و مشاورین ارشد حقوقی،تعریف اصل مشتری مداری به عنوان فرهنگ غالب سازمانی،ایجاد محیط و فضای اداری مجهز،طراحی و اجرای سیستم اتوماسیون اداری و سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)،گسترش و توسعه ی دامنه ی خدمات مجموعه جهت پاسخگویی به نیازهای ثبتی و حقوقی مختلف صاحبان کسب و کار و ... مؤید این امر می باشد.مؤسسه حقوقی آراکس به یاری خداوند و حمایت و پشتیبانی شما عزیزان ،جهت بهبود مستمر کیفیت ارائه خدمات،از هیچ تلاشی دریغ نخواهد نمود.

موسسه حقوقی  پایش ، مفتخر به ارائه خدمات ثبتی جامع شامل : ثبت شرکت ، ثبت برند در کرج (ثبت علامت تجاری)،ثبت تغییرات شرکت ها، ثبت طرح صنعتی ،ثبت اختراع و اخذ کارت بازرگانی ، اخذ جواز تاسیس صنایع و .... می باشد.لذا با توجه به حساسیت و پیچیدگی های قانونی فرایندهای ثبتی و اجرایی،جهت بهره وری حداکثر از زمان و هزینه تان برای انجام تخصصی مراحل ثبت شرکت در کرج و مراحل ثبت برند و دیگر خدمات ثبتی در کرج و دیگر نقاط ایران در کوتاهترین زمان ممکن،با کارشناسان تیم متخصص پایش در ارتباط باشید.پایش،مشاور،پشتیبان وحامی کارآفرینان وکارفرمایان ایران.

در اینجا به تشریح برخی از خدمات موسسه حقوقی پایش می پردازیم:

ثبت برند

نشان طرح نماد و یا هرگونه علامتی که موجبات تمایز محصول با خدمات شخصی را فراهم نمایند ، برند نامیده می شودو برند و برند سازی نقشی مهم و اساسی در بازارهای رقابتی جهان ایفا می نمایند . کلیه ی تولیدکنندگان . ارائه دهندگان خدمات که به منحصر به فرد بودن خودشان قائل می باشند، می بایست نسبت به ثبت و درج نام تجاری خودشان در اولین فرصت ممکن مبادرت بورزند. ثبت علامت تجاری در اداره مالکیت صنعتی به دو صورت حقیقی و حقوقی برای متقاضیان میسر می باشد.

ثبت انواع شرکت

کلیه فعالیتهای تجاری و غیرتجاری در صورتی مورد حمایتهای قانونی قرار میگیرند که با توجه به قوانین مندرج در کشورها به ثبت رسیده باشند یکی از مهم ترین این فعالیتها ثبت شرکت قانونی می باشد. باب سوم فصل اول قانون تجارت به بررسی و معرفی انواع شرکتها اختصاص داده شده است که به اختصار در ذیل در اختیار شما می گذاریم لازم به ذکر است کلیه مراحل ثبت  در سامانه ثبت شرکت در کرج و دیگر سامانه ثبتی واحد های استانها انجام می شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

شرکتی که از دونفر شریک بالای 18 سال تشکیل شده باشد را شرکت با مسئولیت محدود می گویند سرمــــایه اولیه در این نوع از شرکتها 1.000.000 ریال می باشد. مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و تهران و دیگر نقاط ایران توسط تیم پایش به صورت تخصصی انجام می گردد.

ثبت شرکت سهامی خاص

شرکتی است که از سه نفر سهامدار بالای 18سال و دونفر بازرس اصلی وعلی البدل تشکیل می شود سرمایه در این نوع از شرکتها 1.000.000 ریال می باشد اما سهامداران باید بدانند که 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را باید در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و فیش واریزی آن را به اداره ثبت شرکتها ارائه کنند. مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در کرج و تهران و دیگر نقاط ایران توسط گارگروه ثبتی پایش با کمترین هزینه ثبت می گردد.

ثبت شرکت سهامی عام

همانطور که از نام شرکت مشخص است سرمایه تقسیم شده در این نوع از شرکتها به صورت سهام می باشد که بعضی از آن از طریق سهامداران و بخشی دیگر از آن از طریق فروش سهام به اشخاص تامین میگردد و تعداد سهامداران در این نوع از شرکتها سه نفر می باشد.

ثبت شرکت تعاونی

تعاونی ها شرکتهایی هستند که از حداقل 7نفر شریک و میزان سرمایه 500هزار تومان بصورت حداقل شکل میگیرند این نوع شرکتها به دو گونه توزیعی و تولیدی موجدیت قانونی یافته و شروع به فعالیت می نمایند شرکتهای تعاونی بواسطه اداره ثبت شرکتها و اداره تعاون به ثبت می رسند.

ثبت شرکت تضامنی

قانون تجارت شرکتی را تضامنی می نامد که به صورت تشریک مساعی شکل گرفته و نام یکی از سهامداران در اسم شرکت قید شده باشد. سهامداری که نامش دراسم شرکت قید شده باشد در حقیقت مسئول قروض و بدهی های احتمالی شرکت محسوب می شود و ضامن سود و زیان شرکت می باشد.

ثبت شرکت مختلط سهامی

شرکت مختلط سهامی از تعدادی شریک ضامن و شرکای سهامی تشکیل می گردد که شرکای ضامن در مقابل کلیه قروض و تعهدات شرکت مسئول می باشند اما در مقابل شرکای سهامی تنها به میزان سرمایه آورده خود مسئول و متعهد هستند.

ثبت شرکت مختلط غیر سهامی

این قالب ثبتی از چند نفر شریک ضامن و شریک با مسئولیت محدود و بدون انتشار سهام تشکیل می گردد باید بدانید شریک ضامن مسئول کلیه قروض احتمالی علاوه بر دارائی شرکت می باشد و شریک با مسئولیت محدود به میزان آورده نقدی خود مسئول و متعهد می باشد.

ثبت شرکت دانش بنیان

این نوع از شرکتها حداقل 1% تا 100% سهامشان به دانشگاه و یا واحد پژوهشی تعلق دارد و یا ممکن است از 51% تا 100% آن دراختیار شخص حقیقی باشد که عضوء هیئت علمی دانشگاه و یا واحد پژو هشی می باشد. زمینه فعالیت این نوع از شرکتها در زمینه کارآفرینی و فناوری های جدید و... می باشد.

ثبت موسسات غیر تجاری

هنگامی که دونفر یا بیشتر تصمیم به انجام هرنوع فعالیت غیر تجاری را بگیرند قادر می باشند موسسه ای ثبت نمایند.پیشبرد اهداف عملکردهای غیر بازرگانی به روش ثبت موسسه ممکن می باشد.در نتیجه تقاضای شما جهت ثبت موسسات غیرتجاری اولین قدم می باشد. عنوان نمودن مبلغ سرمایه به هر اندازه بلامانع است.موسسات دو نوع هستند.1- موسسات انتفاعی .2- موسسات غیرانتفاعی ( جهت ثبت موسسه در کرج و دیگر نقاط ایران با ما تماس حاصل نمایید)

اخذ کارت بازرگانی

کارت بازرگانی مجوزی است که دارنده آن چه شخصی حقیقی باشد چه شخصیتی حقوقی، می‌تواند با داشتن آن اقدام به تجارت در عرصه واردات و صادرات کالا کند. این تجارت از ثبت سفارش و ترخیص کالا تا واردات از مناطق آزاد، حق العمل‌کاری در گمرک و صادرات کالاهای مجاز را در بر دارد.

بسیاری از افراد علاقمند به فعالیت های بازرگانی، برای اخذ کارت بازرگانی در کرج و دیگر نقاط ایران از طریق وزارت بازرگانی اقدام می‌کنند. اگر درک درستی از نحوه درست این کارت وجود نداشته باشد، با تمام مزیت‌هایش می تواند دردسرساز هم باشد.

ثبت طرح صنعتی

در زبان معمول، طرح صنعتی معمولا به شکل و ظاهر کلی یک کالا اشاره دارد اما در لسان حقوق مالکیت فکری طرح صنعتی خصوصیات مربوط به شکل و ساختار، و یا نقش و تزئینات به کار رفته در یک کالا به واسطه یک فرایند صنعتی است که در کالای خاتمه یافته ایجاد چشم نوازی و جذابیت کند. بنابراین به عنوان یک قاعده کلی ، طرح صنعتی متشکل از

 • ویژگیهای سه بعدی مانند شکل یک کالا
 • ویژگیهای دو بعدی مانند تزئینات ، خطوط یا رنگهای به کار رفته در یک کالا
 • ترکیبی از موارد فوق

در بازاری که رقابت و نوآوری و کالاهای جدید حرف اول را در کسب سهم بیشتر بازار می زند، حفظ مالکیت ایده های جدید بسیار مهم است.

وقتی ایده ای قابل پیاه سازی و عرضه به بازار می باشد، اولین اقدام گرفتن مالکیت به نام خودتان می باشد. وقتی محصولی را تولید کرده اید که دارای نوآوری می باشد و با کالاهای موجود در بازار تفاوت و برتری محسوسی دارد می توانید از دولت درخواست حمایت و ثبت کنید.

یکی از خدمات ثبت پایش، در کنار ثبت شرکت، ثبت اختراع و ثبت برند، فعالیت در زمینه ثبت طرح صنعتی در کرج و دیگر نقاط ایران می باشد که در این زمینه مشتریان نام آشنایی دارد.

ثبت صورتجلسات شرکتها

اساسنامه تنظیم شده در شرکتها این اختیار به موسسین آنها می دهد که چنانچه احتیاج به تغییراتی در شرکت خود داشتند بتوانند با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده این تغییرات را تصویب و به ثبت برسانند در ذیل عمده تغییرات شرکتها را برای شما به اختصار توضیح می دهیم:

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود

بعد از ثبت شرکت با مسئولیت محدود ممکن است در خصوص شرایط اولیه شرکت تغییراتی ایجاد شود . این تغییرات می تواند شامل تغییر در موضوع فعالیت شرکت ، تغییر در تعداد اعضاء شرکت و... می باشد. برای انجام این تغییرات می بایست صورتجلسه مرتبط با آن تنظیم و تدوین گردد.

ثبت صورت جلسات تغییرات با سهامی خاص

در شرکتهای سهامی خاص میتوان با توجه به اختیارات مندرج در اساسنامه تغییراتی را در شرایط اولیه شرکت ایجاد نمود این تغییرات شامل : نقل و انتقال سهام شرکت ، تغییر آدرس دفتر مرکزی ، تغییر در تعداد اعضاء هیئت مدیره می باشد برای انجام کلیه تغییرات درخواستی در ابتدا صورتجلسه مربوطه آن تنظیم و تدوین می گردد.

ثبت صورت جلسات تغییرات شرکت با سهامی عام

قانون تجارت برای حمایت از حقوق سهامداران تغییرات در مواد اساسنامه را در اختیار مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهای عام قرار داده است این تغییرات میتواند مربوط به سرمایه شرکت یا اعضاء هیئت مدیره و یا تغییراتی در خصوص آدرس دفتر مرکزی این شرکت باشد با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده و تصویب صورتجلسه آن میتوانید تغییرات درخواستی را اعمال نمایید.

ثبت صورت جلسات تغییرات شرکت تعاونی

هیئت مدیره در شرکت های تعاونی در صورتی که بخواهند در اساسنامه اولیه شرکت خود تغییراتی اعمال نمایند می بایست صورتجلسه درخواستی خود را تصویب و تنظیم نمایند و به اداره تعاون اعلام کنند در صورتی که اداره تعاون این تغییرات را تصویب نماید در سامانه اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ثبت نام عمل می آید.

ثبت صورت جلسات تغییرات شرکت تضامنی

برای انجام کلیه تغییرات در شرکتهای تضامنی در ابتدا می بایست صورتجلسه درخواستی خود را تنظیم وتدوین نمایید و این صورتجلسه تنظیم شده را به همراه کلیه مدارک به اداره ثبت شرکتها حوزه فعالیت خود ارسال نمایید در صورتی که به تایید کارشناس این اداره برسد آگهی تغییرات آن صادر میگردد.

ثبت صورت جلسات تغییرات شرکت مختلط سهامی

تغییرات اعمال شده در شرکتها عموما با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده وتنظیم صورتجلسه این مجمع امکان پذیر می باشد. این تغییرات شامل : انحلال شرکتهای مختلط سهامی افزایش و یا کاهش سرمایه شرکتهای مختلط سهامی و... می باشد.

ثبت صورت جلسات تغییرات شرکت مختلط غیر سهامی

اولین گام برای تغییرات در شرکت مختلط غیر سهامی تشکیل مجمع عمومی فوق العاده و تنظیم صورتجلسه مرتبط با تغییرات شرکت می باشد این تغییرات می بایست از طریق صورتجلسه تنظیمی به اطلاع اداره ثبت شرکتها حوزه فعالیتشان برید.

ثبت صورت جلسات تغییرات شرکت دانش بنیان

هر شخصیتی حقوقی که قصد دارد تغییراتی را در اساسنامه اولیه شرکت خود اعمال نماید می بایست این تغییرات را به سازمان مربوطه خود اعمال نماید و شرکتهای دانش بنیان نیز از این امر مستثنی نمی باشند و باید تغییرات در خواستی خود را با تنظیم صورتجلسه به سامانه دانش بنیان اعلام نمایند.

ثبت صورت جلسات تغییرات موسسات غیر تجاری

برای انجام کلیه تغییرات در موسسات غیرتجاری همانند شرکتها مجمع عمومی فوق العاده تشکیل می گردد و صورتجلسه مربوطه آن تنظیم و تدوین می گردد این صورتجلسه به همراه کلیه مدارک به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ارسال می گردد.

امور مالیاتی 

کلیه ی قالبهای ثبتی "شرکت با مسئولیت محدود،سهامی خاص و عام،تضامنی،تعاونی موسسات" موظف هستند بعد ازبه ثبت رسیدن ویا تاسیس ،سه اقدام قانونی مهم را انجام دهند.1این اقدامات عبارتند از: تشکیل پرونده مالیاتی2-اخذ کد اقتصادی3-پلمپ دفاتر. قابل توجه است که همه این اقدامات برای همه ی شرکتها الزامی ست حتی اگر شرکت مورد نظر کاملا صوری به ثبت رسیده باشد و هیچ فعالیتی نداشته باشد

تشکیل پرونده مالیاتی

کلیه ی شرکتها وموسسات غیرتجاری می بایست پس از به ثبت رسیدن نسبت به تشکیل پرونده مالیاتی مبادرت بورزند.شرکتها و موسسات غیر تجاری با تشکیل پرونده ی مالیاتی خودشان ،شروع فعالیت خود را به سمع و نظر اداره ی دارایی می رسانند.در صورت عدم تشکیل پرونده دارایی شرکتها متحمل جرایم مالیاتی می شوند.

اخذ کد اقتصادی

وجود کد اقتصادی برای شرکتها الزام قانونی دارد. این کدی برای تعیین عملکرد یک شرکت "خرید - فروش – خدمات" بوده و این کد در قراردادها و فاکتورها درج میگردد و در یافت این کد اجبار قانونی بدنبال دارد. فعالیتهای اقتصادی به روشهای گوناگونی میسر می باشد.حمایت از افرادی که در حوزه ی اقتصادی به فعالیت می پردازند و همچنین بر عملکرد اقتصادی ،ناظرینی مستقیم و بی واسطه بشمار می آیند شناختی از شخصیت های فعال را می طلبد.

تشکیل پرونده ارزش افزوده

با توجه به قانون پرداخت ارزش افزوده نسبت به هر خدماتی که توسط اشخاص حقوقی انجام میشود باید در نظر داشت اشخاص حقوقی که فعالیتشان تولیدی است و در کارگاه های صنعتی مشغول به کار می باشند مشمول تشکیل پرونده ارزش افزوده می شوند.

اظهارنامه مالیاتی

در کشور ایران مالیات به دوصورت خود اظهاری و یا علی الراس تعیین و مورد محاسبه قرار می گیرد.خود اظهاری روشی ست که خود شخصیت حقیقی یا حقوقی میزان درآمد خودش را اعلام نموده و محاسبه می کند که چه میزان مالیات را می بایست پرداخت نماید. تیرماه هر سال می بایست کلیه ی شرکتها و اشخاص حقیقی نسبت به تسلیم اظهارنامه مبادرت بورزند.

خدمات اداری ( اخذ انواع مجوز ها )

کلیه ی شرکتهای مندرج در متن کتاب قانون تجارت پس از به ثبت رسیدن در مرجعیت ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری موظف می باشند که یکسری فعالیتهای مهم و اصلی را طبق قانون تجارت به انجام برسانند. این فعالیتها هرکدام از قوانین و ضوابط ویژه ای تبعیت می نمایند.

اخذ جواز تاسیس صنایع

افرادی که به اخذ جواز تاسیس مبادرت می ورزند موفق می شوند، واگذاری زمین در شهرک های صنعتی با شروط متناسبی همراه می باشد که به شکل 30 % نقدی و 70% وام بدون بهره در نظر گرفته شده که از جانب وزارت صنایع پرداخت می گردد. روش باز پرداخت وام به شیوه اقساط 36 ماهه و در سررسیدهای 3 ماه یکبار بوده که همانطور که ذکرشد این وام بدون هر نوع سود بانکی و کارمزد تعیین شده است.

رتبه بندی شرکت ( گردید )

رتبه بندی شکلی از شاخص مقایسه ای برای ضمانت کیفی و کمی پیمانکاران نمونه در ارائه خدمات و حمایت ها از حقوق بهره وران یاد می شود.برای اجرای هر پروژه بایستی توان شرکتهای دارای گواهی صلاحیت، برمبنای ضوابط آیین نامه ارجاع کار به پیمانکاران، توسط دستگاههای اجرایی ذیصلاح ارزیابی شود. دریافت گواهی صلاحیت، مرحله اول از فرآیند احراز صلاحیت شرکتهای خواستار حضور درمناقصات دولتی و پروژههای بزرگ میباشد.

استاندار و ایزو

استاندارد دارا بودن جوازی ست جهت فعالیت مقارن با محصولی که واحد تصمیم به تولید آن دارد. در نتیجه هر محصولی نیازمند دریافت مجوزی جداگانه مضاف بر پروانه استاندارد ملی میباشد.

خدمات حقوقی

نام و نشان موسسه حقوقی بین المللی پایش حاکی از انجام فعالیتهای حقوقی به صورت کاملا تخصصی و بین المللی می باشد پایش با دارا بودن بیش ا ز6 سال سابقه و همچنین مشاوران حقوقی متخصص بی شک یکی از بهترین راهنمایان شما موکلین گرامی محسوب میشود.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.