ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در اورمیه

 متقاضیانی که میخواهند ثبت شرکت در ارومیه داشته باشند و اطلاعات کاملی در این زمینه ندارند می توانند با کارشناسان موسسه حقوقی پایش در ارتباط باشند و از راهنمایی های رایگان آن ها بهرمند شوند. جهت ثبت شرکت در ارومیه متقاضیان ابتدا باید نوع شرکت ، موضوع یا هدف از ثبت شرکت و تعداد اعضای شرکت را مشخص کنند.تعداد اعضا درشرکت های با قالب های ثبتی مختلف متفاوت می باشد. د شرکت های با مسئولیت محدود حداقل با دو عضو شرکت به ثبت می رسد در صورتی که در شرکت های سهامی خاص حضور سه نفر عضو و دو نفر بازرس مجموعاً پنج نفر الزامی می باشد.حداقل سرمایه جهت ثبت شرکت در اورمیه صد هزار تومان می باشد.سرمایه شرکت در شرکت های بامسئولیت محدود تعهدی می باشد ولی در شرکت های سهام خاص 35 در صد از سرمایه اولیه شرکت واریزی  65 در صد مابقی تعهدی می باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در ارومیه

آدرس دفتر مرکزی شرکت به همراه کد پستی

مدارک شناسایی شرکا و اعضای هیئت مدیره

میزان سهام و سهم الشرکه هر شریک

سمت های اعضای هیئت مدیره

اسامی پیشنهادی برای شرکت

حق امضا مجاز شرکت

پس از ارائه این اطلاعات به کارشناسان برای ثبت شرکت در ارومیه باید برای تایید نام شرکت اقدام کرد که حدودا 3 روز زمان میبرد و پس از تایید نام شرکت باید مدارک را به اداره ثبت شرکت ها ارسال کرد که این مدارک بسته به قالب ثبتی ثبت شرکت در ارومیه متفاوت میباشد.

پس از ارائه اطلاعات به موسسه حقوقی پایش تمام روند ثبتی به عهده موسسه میباشد تا زمان صادر شدن شماره ثبت شرکت و ارائه اوراق ثبتی شرکت.

پس از ثبت شرکت در ارومیه باید برای انتشار روزنامه رسمی شرکت اقدام کرد که این مرحله به صورت اینترنتی انجام میگرد و اصل روزنامه رسمی به آدرس پست میشود.

زمان ثبت شرکت در ارومیه

زمان ثبت شرکت در ارومیه با توجه به حجم کارشناسان اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری  در ارومیه متفاوت می باشد میانگین زمان ثبت شرکت در اورومیه دو الی سه هفته کاری می باشد

 • جهت بهرمندی از مشاوره رایگان کارشناسان ثبت پایش همین حالا با ما در ارتباط باشید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.