ثبت برند و علامت تجاری در تبریز

ثبت برند و علامت تجاری در تبریز 

نام تجاري يا برند يک سند معتبر است که از سوی سازمان مالکیت صنعتی برای اشخاصی که نسبت به یک نام یا لوگو ادعای مالکیت می کنند صادر می شود و این دارای مزاياي مختلفی است برای اشخاصی که آن را از اداره کل مالکيت صنعتي دريافت مي کند.

ثبت برند درتبریز را می توان  در تمامي رشته هاي مشاغل مختلف و با کالاهاي گوناگون  در زمينه هاي بازرگاني، توليدي، فروشگاهي و خدمات ثبت نمود که این راه به طور مستقيم بر روي کالاي قابل عرضه در بازار اعتبار بخشي می کند و انحصار و حمايت دولت را در پشتيباني از صاحب برند را به همراه دارد.

وقتي می توان از برند ها استفاده های مناسب مالی نمود که نکات مختلفي روي آنها انجام شود. مانند شیوه ی انتخاب اسم براي هرنوع فعالیت و  صنفی  متفاوت است و يا فارسي و يا لاتين بودن آن، و يا نوع کالاهايي که براي آن انتخاب مي شود .

فواید ثبت برند و علامت تجاری در تبریز

زمانيکه يک برند به نام شرکت و يا شخصي ثبت مي‌شود به طور قانوني حق انحصاري استفاده و منتفع شدن از آن محصول  در اختيار مالک مي‌گيرد و همين امر موجب می گردد  که از توليد کالاهايي مشابه و تقلبي جلوگيري شود.

ثبت نکردن برند مي‌تواند خسارات جبران ناپذيري را دربر داشته باشد زيرا رقيبان شما مي‌توانند با وارد کردن کالاهاي تقلبي به بازار علاوه بر در دست گرفتن بازار و کاهش سود شما، اعتبار و وجهه برند شرکتتان را نيز با ارائه محصولاتي با کيفيت پايين‌تر زير سوال برده تا جايي که همين امر موجب بي اعتبار شدن برندتان در ميان مشتريان شود.

در واقع ثبت برند تضمين کننده موفقيت شما در بازار بوده و بسيار ضروري مي‌باشد. شما مي‌توانيد حق استفاده از يک برند را براي کسب درآمد و ايجاد يک منبع مالي به شرکت‌هاي ثالث بدهيد. به علاوه حتي مي‌توانيد نمايندگي خود را با اعطاي قراردادي به شرکت يا شخص ديگري واگذار نماييد

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.