ثبت برند و علامت تجاری در بندر عباس

ثبت برند و علامت تجاری در بندر عباس

علامت تجاری یا برند متشکل از  نقش ، تصویر ، رقم و... است که جهت تمایز بخشیدن بین محصولات و خدمات و  تشخیص محصولات و خدمات بهتر به کار گرفته میشود .استفاده از یک نام یا لوگو برای ارائه خدمات و محصولات  به زمانهای دور برمیگردد اما امروزه علامت تجاری  علاوه بر ویژگی های زمان های  دور ویژگی های جدیدی را در خود جای  داده است . این  شیوه  به مصرف کنندگان محصولات  این کمک را میکند که از کالاها  و خدماتی که  بهترین کیفیت را دارد  استفاده کنند. یکی از مهمترین ویژگی های ثبت و  استفاده از علامت تجاری داشتن حق انحصاری استفاده از علامت تجاری است که باعث ، شناخته شدن کالاها و خدمات و متمایز کردن آنها از دیگر محصولات  می شود. 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند و علامت تجاری در بندرعباس

برندها را می توان به دوصورت حقیقی،(به نام شخص) و برند  حقوقی ( به نام شرکت)، ثبت نمود. در ثبت برند حقیقی همه مدارک باید به نام شخص و مجوز هم باید مرتبط با طبقه انتخابی ارائه شود . برای ثبت علامت تجاری یا برند حقوقی خود دربندر عباس تمام مدارک و مجوزها باید به نام شخصیت حقوقی یعنی شرکت ارائه گردد ..

اشخاصی که تقاضای  ثبت برند در بندر عباس  را دارند باید نسبت به این امر وااقف باشند که زمان استفاده انحصاری از علامت تجاری ثبت شده   10 سال می باشد و بعد از تمام شدن این زمان،می توان نسبت به تمدید آن اقدام نمود. 

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.