ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در گرگان

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در گرگان

بعد از ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری استان گرگان به عنوان یک شخص حقوقی موسسین  شرکتها ممکن است تصمیم به تغییراتی در شرکت داشته باشند. از جمله تغییرات شرکت ها می توان به  تغییر آدرس دفتر مرکزی،تغییر نام شرکت، تغییراعضای شرکت ،  نقل و انتقال سهام شرکت و یا غیره .... اشاره کرد . که برای این تغییرات باید شرایط مذکور در قانون تجارت را رعایت کنند. در خصوص ثبت تغییرات شرکت در گرگان می توانید از کارگروه ثبت تغییرات پایش در گرگان راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

مراحل و مدارک جهت ثبت صورتجلسه تغییرات در گرگان

اولین شرط برای اعمال تغییرات در شرکت تنظیم صوتجلسه و تشکیل مجمع مرتبط با تغییرات شرکت از جملخ مجمع عمومی فوق العاده ، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده، مجمع عادی بطور سالیانه ویا مجمع هیئت مدیره می باشد.که این صورتجلسه باید به امضاء کلیه اعضا و سهامداران برسد و به همراه مدارک مورد نیاز از جمله روزنامه تاسیس و یا آخرین تغییرات شرکت ، تصویر برابر اصل شده اعضای جدید در صوت ورود شریک و یا عضو جدید ، سند نقل و انتقال در صورت نقل و انتقال سهام سهامداران و یا شرکا و غیره........ به اداره ثبت شرکتهای گرگان ارسال گردد.

هزینه و زمان مورد نیاز جهت ثبت صورتجلسه در گرگان

هزینه ی ثبت صورتجلسه در گرگان با توجه به تعداد صورتجلسات و تصمیمات اخذ شده متفاوت می باشد. مدت زمانی که جهت ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در گرگان لازم است بعد از تکمیل و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری گرگان با توجه به حجم کار اداره ثبت گرگان تقریبا 3 هفته کاری است.

 • در صورت نیاز به مشاوره رایگان و بهرمندی از اطلاعات کارشناسان ثبت شرکت پایش با ما در ارتباط باشید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.