ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرمان

موسسه حقوقی پایش در تلاش است تا با ارئه بهترين خدمات در زمينه ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرمان بتواند بالاترین خدمات را در اسرع وقت به شما موکلین عزیز ارائه نماید تا شما عزيزان و مشتريان گرامي از خدمات موسسه حقوقي ثبت پایش نهايت رضایتمندی راداشته باشید.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرمان

سهامداران و اعضاي هيئت مديره می توانند پس از ثبت نمودن شرکت تصميم به انجام تغییراتی در شرکت بگیرند  که این تغییرات با تنظيم صورتجلسه مجامع مختلفی بسته به نوع تغییرات صورت می پذیرد از جمله  مجمع عمومي فوق العاده و عمومي عادي بطور فوق العاده و هیئت مدیره  امکان پذير ميباشد تغييراتي مانند  تغيير نام  ، تغيير آدرس دفتر مرکزي،نقل و انتقال سهام ،تغيير موضوع شرکت ،تغيير حق امضا مجاز شرکت ، تعيين اعضاي هيئت مديره،تغيير بازرسان و ... در مجمع ها ي ذکر شده قابل انجام است.

مجمع عمومي فوق العاده:

برخی از تغییرات هستند که در مجمع عمومی فوق العاده باید تنظیم شوند و توسط سهامداران به تصویب برسند زیرا اینگونه تغییرات باید اصلاحیه موادی در اساسنامه باشند مانند زمانیکه حق امضا در اساسنامه برای یکی از اعضا تعریف شده ، اگر قصد تغییر حق امضا داشته باشند ،دستور جلسه باید اصلاح ماده اساسنامه در خصوص حق امضا باشد.

مجمع عمومي عادي به طور فوق العاده:

از جمله اختیاراتی که برای مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده در نظر گرفته شده است انتخاب و تعیین سمت اعضای هیئت مدیره و انتخاب بازرسین شرکت است و از جمله دیگر وظایف این مجمع رسیدگی به صورت های مالی و بیلان مالی شرکت است.

 • در صورت نیاز به مشاوره رایگان و بهرمندی از اطلاعات کارشناسان ثبت شرکت پایش با ما در ارتباط باشید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.