ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در سمنان

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در سمنان

پس از ثبت يک شرکت ممکن است لزوم تغيير برخي از موارد ثبت شده پيش بيايد. مواردي مانند تغيير نام شرکت، تغییر آدرس شرکت، تغيير موضوع و یا الحاق به موضوع فعاليت شرکت،  افزايش يا کاهش سرمايه، جابجايي سمت‌هاي اعضاي هيات مديره، ورود و خروج اعضای هیئت مدیره، انتقال و جابجايي سهم الشرکه در شرکت با مسئوليت محدود و انتقال و جابجايي سهام در شرکت سهامي خاص و ... از جمله اين تغييرات هستندجهت انجام هر کدام از تغييرات مذکورو ثبت صورتجلسه تغییرات در سمنان مي بايست صورتجلسه اي جداگانه و خاص همان نوع تغييردر یکی از مجامع عمومی فوق العاده ، عمومی عادی به طور فوق العاده ویا هیئت مدیره  تنظيم شود. هر اشتباهي و خطایی در تنظيم ویا ثبت سامانه ایی صورتجلسات ممکن است موجب ایراد و رد شدن صورتجلسه گردد، بنابراين توصيه مي گردد تنظيم و ثبت صورتجلسات در سمنان به وکيل متخصص ارجاع گردد.

مراحل و مدارک جهت ثبت صورتجلسه تغییرات در سمنان

اولین شرط برای اعمال تغییرات تشکیل مجمع متناسب  و تنظیم صورتجلسه مرتبط با تغییرات شرکت می باشد. که این صورتجلسه باید به امضاء کلیه اعضا و سهامداران برسد وپس از ثبت در سامانه الکترونیکی اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری و دریافت رسید پذیرش نهایی  به همراه مدارک مورد نیاز به اداره ثبت شرکتهای سمنان ارسال گردد. پرونده ارسالی در اداره ثبت شرکت های سمنان پس از بررسی کارشناسان تایید و آگهی می شوند.

هزینه و زمان مورد نیاز جهت ثبت صورتجلسه در سمنان

مدت زمانی که جهت ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در سمنان لازم است بعد از تکمیل و ارسال مدارک به اداره تقریبا 3 هفته کاری است.

 • در صورت نیاز به مشاوره رایگان و بهرمندی از اطلاعات کارشناسان ثبت شرکت پایش با ما در ارتباط باشید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.