ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در اهواز

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در اهواز

پس از ثبت و تاسيس شرکت در مواردي ممکن است نياز به ايجاد تغييراتي در شرکت داشته باشيم که در اينجا به شرح فرآيند ايجاد تغييرات و تنظيم  و ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت ها  در اهواز مي پردازيم. همچنين با توجه به اينکه تنظيم صورتجلسه تغييرات شرکت ها در اهواز کاملا تخصصي تنظیم و ثبت می شود در صورت لزوم مي توانيد با مشاوران مجرب موسسه حقوقی پایش تماس حاصل نموده و از مشاوره هاي رايگان کارشناسان ما بهرمند گرديد.انواع صورتجلسه تغييرات دراهواز: شامل تغيير نام شرکت ، تغيير موضوع شرکت يا الحاق به موضوع شرکت ، تغيير آدرس دفتر مرکزي شرکت ، ايجاد شعبه داخلي شرکت در تمامي استان ها ، افزايش سرمايه شرکت همراه با ورود شريک ، کاهش سرمايه شرکت همراه با خروج شريک ، انتخاب و تعيين بازرسين شرکت ، نقل و انتقال سهام بين افراد شرکت ، تغيير تعداد اعضاء هيئت مديره شرکت و هر گونه تغيير ديگري که در شرکت نياز باشد.

مراحل و مدارک جهت ثبت صورتجلسه تغییرات در اهواز

اولین شرط برای اعمال تغییرات تشکیل مجمع عمومی مرتبط با تصمیمیات مجمع و تنظیم صورتجلسه مرتبط با تغییرات شرکت می باشد.که این صورتجلسه باید به امضاء کلیه اعضا و سهامداران برسد وممهور به مهر شرکت گردد. صورتجلسه امضا و مهر شد در سامانه الکترونیکی اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری بارگذاری می شود و پذیرش نهایی می شود. صورتجلسه تنظیم شده و رسید پذیرش نهایی به همراه مدارک مورد نیاز به اداره ثبت شرکتهای اهواز ارسال گردد.

هزینه و زمان مورد نیاز جهت ثبت صورتجلسه در اهواز

مدت زمانی که جهت ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در اهواز لازم است بعد از تکمیل و ارسال مدارک به اداره تقریبا 3 هفته کاری است.

 • در صورت نیاز به مشاوره رایگان و بهرمندی از اطلاعات کارشناسان ثبت شرکت پایش با ما در ارتباط باشید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.