ثبت شرکت ساختمانی گرید دار مشهد

  ( موسسه حقوقی پایش ارائه دهنده خدمات تخصصی ثبتی شامل ثبت شرکت و تغییرات شرکتها و برند ) - ثبت شرکت ساختمانی گرید دار مشهد

ثبت شرکت ساختمانی گرید دار مشهد

شرکت ها را می توان از نظر مهارت و فن تقسیم بندی نمود .نوع اول شرکت هایی هستند که تحت عنوان پیمانی فعالیت می کنند و نوع دوم شرکت هایی مشاور محسوب می شوند.

رتبه ی شرکت های پیمانی از 5 00 شروع می شود تا به بالاترین رتبه یعنی 1 برسند و رتبه ی شرکت های مشاور از 3 به 1 می باشد.از جمله موارد مهمی که برای شرکت های گرید دار معیار اصلی محسوب می شود داشتن نیروهایی با مدرک تحصیلی مهندسی است.

به دلیل حائز اهمیت بودن شهر مشهد ،شرکت های ساختمانی واقع در این شهر  می توانند با داشتن شرایط لازم برای ورود به عرصه ی شرکت های گرید داراقدام نمایند.زیرا ورود به این عرصه علاوه بر بالا بردن سطح شرکت ،به بستن قراردادهای بزرگ و در همین راستا کسب مزایا برای اعضای شرکت کمک میکند.

برای اینکه شرکت های ساختمانی واقع در شهر مشهد بتوانند رتبه اخذ نمایند  داشتن یک سری شرایط الزامی است از جمله اینکه :بیش از نیمی از اعضای هیئت مدیره باید دارای مدرک تحصیلی کارشناسی باشند و حضور یک مهندس با سابقه 7 سال بیمه و البته با سابقه کاری مرتبط با فعالیت شرکت هم از دیگر موارد است که سوابق بیمه آن از شرکت دارای رتبه رد شده باشد.شرکت ها می توانند در صورت نداشتن مهندس با 7 سال سابقه بیمه مستمر حداقل 2 نفر با حداقل 3 سال سابقه بیمه در شرکت داشته باشند .

از موارد بسیار مهم در این خصوص این است که در صورتی که شرکت دارای یک مهندس با 7 سال سابقه باشد می تواند در یک رشته فعالیت کند و اگر دارای دو مهندس با 3 سال سابقه بیمه باشد می تواند در 2 رشته مثلا" راه و ابنیه فعالیت کند.

 • جهت بهرمندی از مشاوره های رایگان کارشناسان ثبت پایش همین حالا با ما در ارتباط باشید.

 خدمات مرتبط ...

  ثبت شرکت     ثبت برند     ثبت تغییرات شرکت ها       ثبت طرح صنعتی      ثبت اختراع      خدمات تخصصی پایش

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.