ثبت شرکت در یزد

 

اگر که یکسری اشخاص (چه حقیقی چه حقوقی) بخواهند با هم فعالیت در یک زمینه خاص انجام دهند باید شرکت به ثبت برسانند که بع اختصار به آن شخصیت حقوقی و یا شرکت گفته میشود.و در غالب فعالیت شرکت سود حاصله از درآمد کل را بین شرکا تقسیم نمایند و امروزه در تمامی نقاط شرکا موسسه هایی جهت ثبت شرکت و برند تجاری وجود دارد همچنین برای ثبت شرکت در یزد.

و اگر ما ثبت شرکت در یزد داشته باشیم باید در مرحله اول مدارکی را جمع آوری و به موسسه مربوطه ارجاع دهیم تا روال قانونی آن طی شود آن مدارک عبارتند از :مدارک شناسایی که کپی برابر اصل شود (برای تمام شرکا و اعضای هیئت مدیره) و معرفی نامه سو پیشینه کیفری .

در قالب 7 نوع میتوان شرکت به ثبت رساند که هر کدام آن شرایط خاص خود را داردو تمامی موسسات ثبت شرکت بسته به نوع انتخاب شرکت که چه شرکتی را انتخاب نمایند کار ثبت را انجام میدهند.اگر شخص حقیقی تصمیم به ثبت شرکت در یزد نماید باید در مرحله اول مدارک مورد نیاز خود را به موسسات ثبت شرکت ها ببرد و در رابطه ثبت شرکت در یزد با کارشناسان مشاوره داشته باشد.

متقاضیان ثبت شرکت در یزد میتوانند با شماره های تماس موسسه حقوقی پایش تماس داشته باشند تا اطلاعات جامعی را در این باره از کارشناسان جمع آوری نمایند.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.