ثبت شرکت در سمنان

اگر که ثبت شرکت در سمنان در قالب سهامی خاص بخواهد صورت بگیرد که باید پس از مرحله تایید نام شخصی که حق امضا دارد برای افتتاح حساب به نام شرکت اقدام نماید که البته باید قبل از ثبت شرکت در سمنان در قالب سهامی خاص در مورد میزان سهام بحث و بررسی شود زیرا 35 در صدر از سرمایه اولیه شرکت باید در حساب شرکت باشد.

همچنین باید قبل از ثبت شرکت در سمنان در مورد قالب ثبتی شرکت تصمیم گیری شود شرکت ها 7 نوع میباشند که باید تصمیم گیری شود که در کدام قالب میخواهند شرکت ثبت کنند البته بیشتر شرکت ها که به ثبت میرسند در قالب های سهامی خاص و با مسئولیت محدود میباشند که اگر ثبت شرکت در سمنان بخواهد با مسئولیت محدود باشد احتیاجی به افتتاح حساب نیست.

برای ثبت شرکت در سمنان به مدارک برابر اصل شده تمام اعضای هیئت مدیره و حتی بازرسان نیاز است و همچنین تمام اعضا باید برای اخذ گواهی عدم سو پیشینه کیفری اقدام نمایند زیرا این مدارک باید پس از تایید نام به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ارسال گردد و کارشناسان اداره بررسی نمایند .

برای انتخاب اسم ثبت شرکت در سمنان باید دقت داشت که از اسم های لاتین استفاده نشود و همچنین باید اسم ها در لغت نامه دهخدا موجود باشد و مستند معنی یافت گردد. 

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.