ثبت شرکت در خراسان شمالی

متقاضیانی که می خواهند ثبت شرکت در خراسان شمالی را داشته باشند باید یکسری اطلاعات در رابطه با ثبت شرکت خراسان شمالی داشته باشند .اطلاعاتی از جمله:

*تعداد شرکا

*آدرس دفتر مرکزی

* سمت اعضای هیئت مدیره

*انتخاب اسم

*موضوع فعالیت

* مدارک مورد نیاز

تعداد شرکا :تعداد شرکا بستگی به قالب ثبتی ثبت شرکت در خراسان شمالی  دارد که اگر شرکت با مسئولیت محدود باشد حداقل باید دو نفر باشند و اگر شرکت سهامی خاص باشد باید حداقل 3 نفر سهام دار داشته باشند و نیز 2 نفر بازرس را معرفی نمایند.

آدرس دفتر مرکزی :چون می خواهند ثبت شرکت در خراسان شمالی  داشته باشند پس باید آدرسی هم که اعلام میکنند در حوزه ثبت خراسان شمالی باشد.

سمت اعضای هیئت مدیره : برای ثبت شرکت در خراسان شمالی  سمت های اعضا باید مشخص گردد که در شرکت ها مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره حتما باید باشند.

انتخاب اسم :برای انتخاب نام شرکت باید توجه داشت که اسم های انتخابی باید حداقل سه سیلابه باشد و از اسم های خاص و فارسی استفاده نمود.

موضوع فعالیت:زمانی که می خواهیم موضوع فعالیت شرکت را درج نماییم باید تمام فعالیت هایی که شرکت قصد دارد آن را ثبت کند را دربر داشته باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در خراسان شمالی =>  مدارک شناسایی تمام اعضا است که باید در دفتر خانه برابر اصل گردد و همچنین تمام اعضا باید برای گواهی عدم سو پیشینه اقدام کنند تا برای اداره ثبت ارسال گردد.

اگر که می خواهید اطلاعات دقیق تری در رابطه با ثبت شرکت خراسان شمالی داشته باشید می توانید با شماره های ما تماس داشته باشید. 

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.