ثبت شرکت در بندر عباس

ثبت شرکت در بندرعباس

در دنیای امروز با توجه به  پيشرفت سريع صنعت و تجارت ، فعالان حوزه ی اقتصاد و تجارت  براي حضور در رقابتي سالم در بستر فعاليتهاي سازمان دهي شده و  مکان مناسب براي گسترش فعالیت  خود نيازبه  ثبت شرکت از طريق مراجع قانوني مي باشند .فعالان اقتصادي بايد بدانند آنچه مهم وپایدار است داشتن یک هویت در قالب حقوقی است.

در قانون تجارت شرکتها به اقسام گوناگوني تقسيم شده اند که شامل : شرکت سهامي ( عام و خاص) ، شرکت با مسئوليت محدود ، شرکت تضامني ، شرکت تعاوني ، شرکت نسبي ، شرکت مختلط سهامي و غير سهامي و موسسات غيرتجاري مي باشند.پس از اتمام مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای استان  ،شماره ثبت و شناسه ملي مخصوص به شرکت شما توسط مرجع ثبت شرکتها و موسسات غيرتجاري صادر مي گردد.

اشخاصی که تقاضای ثبت شرکت تجاري و موسسات غيرتجاري در بندرعباس دارند ميتوانند تمام فرآيند ثبت خود را به دو شکل انجام دهند یکی  توسط خود متقاضي يا از طريق وکلاي دارای تجربه  در اين زمينه . در صورتي که قصد دارید کار ثبت شرکت در بندرعباس را خودتان  انجام ندهید و از تجربه کارشناسان مجرب در این زمینه بهره شوید ميتوانيد با مراجعه به موسسه حقوقی پایش از مشاوره کارشناسان مجرب و متخصص در این زمینه به صورت کاملا رايگان بهره مند شويد و اطلاعات خود را در اين زمينه تکميل نماييد

 • جهت بهرمندی از مشاوره رایگان کارشناسان ثبت پایش همین حالا با ما در ارتباط باشید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.