ثبت شرکت در ایلام

ما در این مقاله تلاش برآن داریم تا درباره ی ثبت شرکت در ایلام مطالبی را به متقاضیان محترم ارائه نماییم مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در شهرستان ایلام اشخاصی که می خواهند ثبت شرکت در ایلام داشته باشند می توانند با موسسه پایش تماس داشته باشند برای تهیه اوراق ثبتی و روزنامه رسمی و دفاتر پلمپ که با دریافت این اوراق متقاضیان می توانند فعالیت خود را در مرحله ی اول به ثبت برسانند و سپس فعالیت خود را آغاز نمایند.

مزایای ثبت شرکت در ایلام

 1. رمانی که شرکتی به ثبت می رسد همه ی قراردادهایی که میان شرکا بسته می شوذ رسمی و قانونی می باشد و هیچ کدام یک از آن ها نمی تواندد مثل اسنادی که غیررسمی می باشند از وجود شرکتنامه و اساسنامه و تصمیم های دیگری که ثبت می شود اظهار بی اطلاعی کند و یا به اشکالاتی که درباره ی اسناد غیررسمی امکان دارد وارد شود استناد کنند.
 2. از نظر اشخاصی که با شرکت معامله می کنند ثبت شرکت به قدری مهم و با اهمین است که بیشتر اوقات نمی توانند بدون رحوع نمودن به آن معامله نمایند.زیرا شخصی که قرارداد مهمی را با شرکت می بندد و یا معامله ی مهمی را انجام می دهد بایستی اطلاع ذاشته باشد که سرمایه شرکت تا چه اندازه ای می باشد و اختیار مدیران شرکت تا چه اندازه ای می باشد و قدرت و توان این شخصیت حقوقی چقدر است.موارد مهم و بااهمیت هر شرکت در روزنامه ی کثیرالانتشار چاپ و منتشر می شود تا همه از آن باخبر باشند.مطابق آیین نامه ی مصوب خرداد 1310و مقررات 10اسفند1327 وزارت دادگستری مراجعه به اداره های ثبت شرکت ها برای همه ی مردم اعم از ایرانی و خارجی آزاد است و هر ذینفعی قادر می باشد از مندرجات آن سواد مصدق تحصیل نماید.
 3. وقتی شرکتی را به ثبت می رسانید می توانید بین المللی شوید و با شرکت های خارجی مبادله های تجاری داشته باشید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در ایلام

 1. کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضاء.
 2. کپی مدرک تحصیلی(در صورت لزوم)
 3. اصل و کپی مجوز یا موافقت اصولی (در صورت لزوم)
 4. یک قطعه عکس از تمام اعضاء به منظور صدور معرفی نامه عدم سوء پیشینه کیفری.

پس از تکمیل کردن مدارک اعضاء هیئت مدیره  و تحویل آن به موسسات ثبت شرکت در ایلام  و طی مراحل قانونی آن جهت دریافت و تهیه اوراق ثبتی شرکت موکلین گرامی می باشدکه این اوراق باید توسط اعضای هیئت مدیره امضاء شود و کلیه موسسات ثبت شرکت در ایلام علاوه بر فعالیت ثبت شرکت، انحلال شرکت متقاضی را انجام می دهند که توسط همان موسسات حقوقی ثبت شرکتها صورت می گیرد.

مراحل ثبت شرکت در ایلام

برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ثبت شرکت در ایلام می توانید با مشاوران  و کارشناسان موسسه حقوقی پایش در ارتباط باشید.

ما مفتخریم مشاور کلیه ی امور ثبتی شما باشیم.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.