ثبت شرکت در آذربایجان شرقی

افراد حقیق و حقوقی که میخواهند ثبت شرکت در آذربایجان شرقی داشته باشند باید ابتدا مدارک شناسایی خود را به یک دفتر خانه ببرند و نسبت برابر اصل کردن مدارک شناسایی اقدام نمایند زیرا مدارک برابر اصل شده مورد تایید اداره ثبت شرکت های آذربایجان شرقی میباشد همچنین باید برای ثبت شرکت در آذربایجان شرقی سو پیشینه های اعضای هیئت مدیره و شرکا و سهامداران تهیه گردد که باید به آگاهی یا پلیس +10 مراجعه کرد.

برای اینکه موسسه حقوقی پایش بتواند ثبت شرکت در آذربایجان شرقی را انجام دهد ،متقاضیان باید اطلاعات اولیه ای که میخواهند در شرکتشان باشد را ارائه دهند اطلاعاتی مثل نام انتخابیشان برای اسم شرکت و یا موضوع شرکت و شرح فعالیت آنها و...

زمانی که اطلاعات به موسسه حقوقی پایش ارائه شد میتوان برای ثبت شرکت اقدام نمود که ابتدا تایید نام شرکت انجام میشود که حدود 3 روز به طول می انجامد .

سپس مدارک مورد نیاز جمع آوری میگردد و به اداره ثبت آذربایجان شرقی ارائه میگردد.در این زمان کارشناسان محترم اداره ثبت شرکت آذربایجان نسبت به بررسی ثبت شرکت در آذربایجان شرقی اقدام میکنندو آگهی تاسیس را در صورت نبود مشکل در مدارک و ثبت نام اولیه صادر میکنند.که پس از دریافت آگهی تاسیس از اداره ثبت شرکت ها میتوان برای روزنامه رسمی شرکت اقدام کرد که تمام این مراحل را موسسه حقوقی پایش انجام میدهد.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.