ثبت در کرج

  ( موسسه حقوقی پایش ارائه دهنده خدمات تخصصی ثبتی شامل ثبت شرکت و تغییرات شرکتها و برند ) - ثبت در کرج

ثبت شرکت در کرج

سامانه تخصصی ثبت شرکت موسسه ی حقوقی بین الملل پایش با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ،اخذ کارت بازرگانی ،جواز صنایع ،انجام امور دارایی اشخاص حقیقی و حقوقی ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ، نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص و نقل و انتقال سهم الشرکه در شرکت های با مسئولیت محدود ، انحلال، ثبت نام و برند تجاری، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت ها را در زمینه ثبت، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به هم شهریان و هم میهنان گرامی خود با افتخار اعلام مینماید 

به استناد قانون تجارت، شرکتها در هشت  قالب به ثبت می رسند. قالبهای ثبتی شامل شرکتهای سهامی عام و خاص  ، با مسئولیت محدود ، تضامنی ،تعاونی ،مختلط سهامی و غیر سهامی،شرکتهای نسبی وموسسات تجاری و غیر تجاری  می باشد که رایج ترین نوع قالبهای ثبتی شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص می باشد .
متقاضیان ثبت شرکت درگام اول باید قالب ثبتی شرکت خود را به همراه شرکا یا سهامداران  برای شروع فعالیت خود انتخاب کرده و از همه مهمتر موضوع فعالیت خود را مشخص کنند و در گام بعدی با توجه به موضوع فعالیت مکان مناسبی را جهت آدرس دفتر مرکزی  انتخاب میکنند. باید توجه داشته باشید که در انتخاب موارد بالا نهایت دقت را داشته باشید  و به دست آوردن این تجربه در زمان محدود و با تخصص کم امکان پذیر نمی باشد . موضوع فعالیت شرکتها میتواند بازرگانی، خدماتی ،تولیدی و پیمانکاری باشد.

 هزینه ثبت شرکت در کرج :

انواع مختلف (شرکتهای  سهامی ، مسئولیت محدود،تعاونی ،تضامنی،مختلط سهامی و غیر سهامی ،نسبی  و موسسات تجاری و غیرتجاری  ) دارد و هر کدام هم شرایط و ضوابط خود را دارند.

جهت استعلام در مورد هزینه های ثبت شرکت میتوانید باشماره 02632711327تماس حاصل نمایید و نسبت به درخواست شما هزینه های شما محاسبه گردد.

مراحل ثبت شرکت در کرج

با موسسه ی حقوقی پایش به شماره ی 02632711327 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره ی تلفنی و حضوری و انجام مذاکره در مورد ثبت شرکت شما پیش نویس تنظیم میگردد و بعد از تنظیم پیش نویس ، قراردادی مبنی بر تعهد موسسه در قبال انجام ثبت شرکت شما در سازمان ثبت شرکتها به امضاءطرفین خواهد رسید

پس از تحویل مدارک مورد نیاز ثبت شما در سامانه ی ثبت شرکتها انجام و اوراق ثبتی (اساسنامه ،تقاضانامه و شرکتنامه یا اظهارنامه (اوراق مربوط به سهامی خاص)صورتجلسه ی  مجمع عمومی  موسسین )به امضائ شما موکلین خواهد رسید و بعد از پست پرونده به سازمان  توسط وکلاء موسسه امور اداری مربوط به پرونده ی شما در اداره بررسی و پیگیری خواهد شد.

و در نهایت بعد از تایید کارشناس و رئیس اداره ممهور به مهر سازمان شده و در موسسه به موکل تحویل داده خواهد شد.

هزینه های پرونده شما هم بصورت توافقی در اقساط پرداخت میشود.

 


 

 

ثبت برند در کرج همانند ثبت برند در سراسر کشور باید از طریق ادره مالکیت صنعتی در استان تهران پیگیری گردد.ثبت برند درکرج و دیگر استانهای سراسر کشور به دلیل نزدیکی مکانی موسسه ثبتی کرج به اداره مالکیت صنعتی ودسترسی راحت وکلای پرونده ثبت برند در کرج به روند انجام کار توسط کارشناسان اداره یکی از مزایای موسسه ثبتی پایش محسوب می شود.از این رو هم ثبت برند در کرج و همچنین ثبت برند در سراسر کشور برای ما به یک ترتیب و با نیاز به حضور کم انجام می شود و باید گفت که تقریبا کلیه امور توسط کارشناسان ثبت برند موسسه پایش انجام شده و هماهنگی ها تلفنی انجام می شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در کرج به صورت حقیقی:

 • مدارک شناسای شخص متقاضی ثبت برند
 • مجوز مربوط به ثبت برند 

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در کرج به صورت حقوقی:

 • مدارک ثبتی شرکت 
 • مدارک شناسایی مدیر عامل شرکت
 • مجوز مربوط به ثبت برند

 

 • جهت بهرمندی از مشاوره های رایگان کارشناسان ثبت پایش همین حالا با ما در ارتباط باشید.

 خدمات مرتبط ...

  ثبت شرکت     ثبت برند     ثبت تغییرات شرکت ها       ثبت طرح صنعتی      ثبت اختراع      خدمات تخصصی پایش

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.