ثبت برند و علامت تجاری در همدان

ثبت برند و علامت تجاری در همدان

شما میتوانید با ثبت برند و علامت تجاری در همدان وجه تمایز آن را نسبت به سایر محصولات فراهم سازید و کیفیت محصول و خدمات خود رو به سراسر کشور معرفی کنید  و از سوء استفاده های احتمالی و تولید کالاهای نامطلوبی همانند خدمات و کالای خود جلوگیری نمایید . ثبت برند در سامانه مالکیت صنعتی انجام می شود . ثبت برند انحصاری می باشد و تنها یک شخص حقوقی و یا حقیقی میتواند آن برند رو به ثبت برساند و داشته باشد .  ثبت برند مستلزم  مجوزمی باشد. طبقه کالاها با توجه به مجوز تعیین می گردد .  ثبت برند به سه صورت انجام  می شود ثبت کلمه به تنهایی ، ثبت تصویر یا لوگو به تنهایی و یا ثبت کلمه به همراه لوگو ، متقاضیان ثبت برند می توانند به همراه برند خود لوگوی مورد نظر خود رو طراحی و ثبت کنن و کالاهای مورد نظر خود رو با توجه به جواز موجود انتخاب کنند.

مدارک لازم جهت ثبت برند در همدان

 • مدارک لازم جهت ثبت یک برند تجاری در همدان بستگی به نوع ثبت آن دارد. اگر برند درخواستی شما برای شخص حقیقی به ثبت برسد مدارک شناسایی صاحب برند و جواز خود را باید ارائه دهند و در صورتی که برند درخواستی برای شخص حقوقی به ثبت برسد مجوز ، مدارک شرکت شامل آگهی تاسیس و روزنامه رسمی در صورت تغییرات آگهی تغییرات و روزنامه تغییرات  به همراه مدارک شناسایی مدیرعامل باید ارسال شود.

زمان و هزینه ثبت علامت تجاری در همدان

برای دریافت آگهی تقاضا ثبت یک برند تجاری تقریبا 2 ماه کاری زمان لازم است و برای دریافت آگهی دو ساله آن 4 ماه زمان می برد. زمان اعلام شده تقریبی می باشد . زمان ثبت علامت تجاری در همدان با توجه به حجم کار کارشناسان ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی متفاوت می باشد.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.