ثبت برند و علامت تجاری در مشهد

ثبت برند و علامت تجاری در مشهد

شما میتوانید با ثبت برند و علامت تجاری در مشهد وجه تمایز آن را نسبت به سایر محصولات فراهم سازید و از سوء استفاده های احتمالی و تولید کالاهای نامطلوبی همانند خدمات و کالای خود جلوگیری نمایید. با توجه به رقابت پایاپای موجود در بازار امروزه محکم ترین گام جهت ثبت فعالیت خود در بازار ثبت برند می باشد. متقاضیان با ثبت برند کالای خود را با نامی واحد و با کیفیت و قابلیت های موجود در ذهن مشتریا و بازار ثبت میکنن و اعتماد مشتریان را در جای جای کشور جلب میکنن. ثبت برند تاثیر بسزایی در بازار کالاها دارد امروز خیلی ها با برند های معروف آشنا هستیم و با اطمینان کامل از ان برند خریداری میکنیم.

مدارک لازم جهت ثبت برند در مشهد

 • مدارک لازم جهت ثبت یک برند تجاری در مشهد بستگی به نوع ثبت برند و تعداد طبقات درخواستی جهت ثبت آن دارد. اگر برند درخواستی شما برای شخص حقیقی به ثبت برسد مدارک شناسایی صاحب برند و جواز و طرح برند ویا لوگو خود را باید ارائه دهند و در صورتی که برند درخواستی برای شخص حقوقی به ثبت برسد مدارک شرکت شامل آگهی تاسیس و روزنامه رسمی به همراه مدارک شناسایی مدیرعامل و مجوز به همراه طرح برند یا لوگو خود را باید ارسال کنند.

زمان و هزینه ثبت علامت تجاری در مشهد

برای دریافت آگهی تقاضا ثبت یک برند تجاری تقریبا 2ماه کاری زمان لازم است تا برند در اداره مالکیت صنعتی ثبت شود و برای دریافت آگهی دو ساله آن به طور تقریبی 4 ماه زمان خواهد برد.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.