ثبت برند و علامت تجاری در ارومیه

ثبت برند و علامت تجاری در ارومیه

 ثبت علامت تجاري درارومیه یکی از ارکان اصلی و مهم  در کسب و کارو تجارت محسوب می شود و به منظورتداومی که در تجارت ایجاد می کند  بسيار حائز اهمیت است . با ثبت علامت تجاري محصولات و يا خدمات شما در بازارمصرف شناخته می شوند و همین امرمانع از سوء استفاده رقیبان در عرصه ی تجارت از نام ولوگو شما مي گردد. به یقین می توان گفت که  تمام کشورهاي جهان از علائم تجاري ثبت شده  محافظت مي‌کنند.

ثبت علامت تجاري حقيقي و علامت تجاري حقوقي در ارومیه

علامت تجاري حقيقي : يعني ثبت علامت تجاري ای که به نام شخص صورت گیرد و ثبت علامت تجاري حقوقي : يعني ثبت علامت تجاري ای که به نام شرکت صورت گیرد . تفاوت بين علامت تجاري حقيقي و حقوقي تنها در مدارک مورد نياز آن ميباشد. براي شخص حقيقي همه مدارک بايد به نام شخص مورد نظر باشد  براي مثال کسي که جواز کسب آن مربوط به مواد غذايي باشد نمي تواند علامت را در طبقه غير از مواد غذايي ثبت کند. براي شخص حقوقي تمام مدارک و مجوزها به نام شخصيت حقوقي يعني شرکت باشد .

بايد نسبت به این امر آگاه بود که فقط با  به ثبت رسيدن علامت تجاري نمی توان سود زیادی به دست آورد بلکه چگونگی استفاده از آن و نوع تبلیغات شما هم یکی از مهم ترین موارد در این عرصه است. باتوجه به موارد ذکر شده موسسه حقوقی پایش   با در اختيار گذاشتن تازه ترين اطلاعات و ارائه ي مطلوب ترين نوع خدمت به شما موکلين گرامي تلاش دارد تا  در اين مسيربه شما  کمک وياري برساند.ثبت آرم و نشان تجاري يکي از بهترين راههاي کاميابي در رقابت سالم مي باشد واز مهمترين راهکارهاي متمايز کردن کالا و خدمات يک بنگاه اقتصادي از ديگر بنگاه ها مي باشد.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.