ثبت برند و علامت تجاری در اردبیل

ثبت برند و علامت تجاری در اردبیل

با ثبت برند و علامت تجاری می توان وجه تمایزی بین کالاها و محصولات و خدمات خود با محصولات دیگران داشته باشیم زیرا برخی مواقع کیفیت محصولاتی که ارائه می گردد یکی است ولی در نوع تبلیغات و یا  انتخاب لوگو و نام ،میزان موفقیتی کسب نشده است  در اینجاست که تولیدکنندگان باید با  استفاده از ایده ای مناسب لوگویی را انتخاب و نسبت به ثبت آن اقدام نمایند.

با ثبت برند و علامت تجاری در اردبیل می توان به صورت انحصاری برای محصول خود هویت ساخت زیرا با ثبت نمودن آن می توانید نسبت به اشخاصی که بطور غیر قانونی و بدون اجازه صاحب برند اقدام به استفاده از آن را دارند  پیگرد قانونی داشت.

در صورتی که نسبت به ثبت برند و علامت تجاری در اردبیل اقدام نموده اید هر زمانی که تصمیم به استفاده نکردن از آن را داشتید می توان با دریافت مبلغی آن را به فرد دیگری منتقل کنید.

تولیدکنندگان و بازرگانانی که در استان اردبیل مشغول به فعالیت هستند می توانند از طریق ثبت برند و علامت تجاری در اردبیل از سوء استفاده ی دیگران و رقبا جلوگیری کنند زیرا با ثبت نمودن نام تجاری زیر چتر حمایتی قانون قرار می گیرند و قانون نیز آنها حمایت می کند.

مدارک لازم جهت ثبت برند در اردبیل

ثبت برند و علامت تجاری در اردبیل به 2 صورت حقیقی و حقوقی صورت می پذیرد.اشخاصی که دارای شرکت هستند می توانند با ارائه مدارک شناسایی صاحبان حق امضا و روزنامه تاسیس و در صورت داشتن تغییرات ،روزنامه های تغییرات اقدام به ثبت نمودن علامت تجاری در قالب حقوقی نمایند و اشخاصی که متقاضی ثبت برند و علامت تجاری در اردبیل به صورت حقیقی هستند می توانند با ارائه مجوز فعالیت و شناسنامه و کارت ملی اقدام نمایند.

به دلیل موقعیت جغرافیایی که استان اردبیل در آن وجود دارد می توان با ثبت نمودن برند و علامت تجاری به صورت لاتین جذب مخاطب  در بازارهای خارجی هم داشت ولی نکته ی قابل توجه اینجاست که ثبت نمودن برند لاتین نیازبه  کارت بازرگانی هم دارد.

 • مدارک لازم جهت ثبت یک برند تجاری در اردبیل بستگی به نوع ثبت آن دارد. اگر برند درخواستی شما برای شخص حقیقی به ثبت برسد مدارک شناسایی صاحب برند و جواز خود را باید ارائه دهند و در صورتی که برند درخواستی برای شخص حقوقی به ثبت برسد مدارک شرکت شامل آگهی تاسیس و روزنامه رسمی به همراه مدارک شناسایی مدیر عامل باید ارسال شود.
 • در این خصوص با مشاوران ثبت شرکت پایش تماس حاصل نمایید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.